Bezig met laden...

Albert Heijn Paracetamol zetpillen 240 mg

Aantal pakketten maximaal 2 kg
€ 4,53 € 3,74
Op voorraad
  • Merk: Albert Heijn
  • Omschrijving: Albert Heijn Paracetamol zetpillen 240 mg (10 stuks)
  • Referentie: 1590-3278
  • Verzendgewicht: 110 gram
Onze Service

De laagste verzendkosten en een supersnelle levering wereldwijd

Betaal veilig

Pakketten tot € 500 zijn volledig verzekerd met 100% aflevergarantie

 

Volg uw pakket via track & trace

 

Meer dan 2.000 Nederlandse en Belgische merken met in totaal 30.000 producten

Omschrijving

  • AH Kinderparacetamol zetpil 240 mg, zetpillen
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
zetpil

Inhoud en gewicht

10 Stuks

Ingrediënten

De werkzame stof is paracetamol. De andere bestanddelen zijn: colloïdaal siliciumdioxide en hard vet.

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol 120 mg

Diepvries zendingen

Volgende week maandag en dinsdag (5 en 6 mei 2025) worden er geen diepvries zendingen verzonden in verband met Bevrijdingsdag.
Diepvries orders die deze week geplaatst worden, zullen vanaf maandag 12 mei verzonden worden.

Wij hopen op uw begrip.